Flera av våra event är redan fullbokade – men tveka inte att höra av dig om du har några önskemål, till exempel om ni är en grupp om 6–10 personer som vill ha ett event skräddarsytt bara för er. 

Vi kan Spanien och Portugal riktigt bra vid det här laget och kommer gärna med lite idéer till er!

Maila till event@carlbarks.se med era funderingar, så gör vi ett spännande eventupplägg tillsammans! 

  • Sat, Feb 06
    Spanien
    Andalusiens pärlor 6–10 Februari 2021
    Dela
  • Sat, Feb 06
    Spanien
    En oslagbar ”kombo” 6-14 Feb 2021
    Dela
  • Wed, Feb 10
    Spanien
    Grustouring i Andalusien – där asfalt möter grus med Yamaha T7 10-14 Feb. 2021
    Dela
  • Sat, Mar 06
    Spanien
    Andalusiens pärlor 6–10 Mars 2021 Fullbokat
    Dela
  • Tue, Mar 09
    Spanien
    Andalusiens pärlor 9–13 Mars 2021
    Dela
  • Tue, Mar 09
    Spanien
    En oslagbar ”kombo” 9-17 Mars 2021
    Dela
  • Wed, Mar 10
    Spanien
    Grustouring i Andalusien – där asfalt möter grus med Yamaha T7 10-14 Mars 2021
    Dela
  • Wed, Mar 17
    Spanien
    Andalusiens pärlor 17–21 Mars 2021 Fullbokat
    Dela
  • Sat, Mar 20
    Spanien & Portugal
    Portugal, där väg möter hav, 20 -28 Mars 2021
    Dela
  • Mon, Apr 05
    Spanien & Portugal
    Portugal, där väg möter hav, 5-13 April 2021
    Dela
  • Wed, Oct 06
    Spanien
    Andalusiens pärlor 6-10 okt 2021
    Dela
  • Sat, Oct 16
    Spanien & Portugal
    Portugal, där väg möter hav, 16-24 Okt 2021
    Dela
  • Thu, Nov 11
    Spanien
    MotoGP-finalen i Valencia 2021
    Dela

Carlbarks Motor

Norra Mosvägen 1

692 71 Kumla

Sweden

+46 (0) 19-57 07 01

event@carlbarks.se

  • Vit Facebook Ikon
  • Vit Instagram Ikon
  • Vit YouTube Ikon
  • Gray Facebook Ikon
  • Gray Instagram Ikon
  • Gray YouTube Ikon